Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Porady Ojca Pio. Jak dobrze się modlić

Autor:

Rozproszenia, niecierpliwość i oczekiwanie natychmiastowych skutków także dzisiaj doskwiera ludziom pragnącym rozwijać swoje życie duchowe poprzez praktykowanie modlitwy. Nie zawsze są oni w stanie sami wyjść z tego impasu. Potrzebują przewodnika. Ojciec Pio swoimi poradami także im służy pomocą i krok po kroku prowadzi po ścieżkach praktyki modlitewnej. Wskazuje, jakie miejsce w życiu człowieka powinna zajmować modlitwa, jaka moc za nią stoi oraz jak wiele łask można dzięki niej uzyskać. Ojciec Pio mawiał, że modlitwa jest „siłą, która porusza świat. Ona rozlewa uśmiech i Boże błogosławieństwo na każdą niemoc i słabość”. Stąd też zachęcał do niej poddających się jego duchowemu kierownictwu. W swoich poradach wskazywał, jakie miejsce w życiu człowieka powinna zajmować modlitwa, jaka moc za nią stoi oraz jak wiele łask można dzięki niej uzyskać.WSTĘP WPROWADZENIE W POSZUKIWANIU BOGA - O MODLITWIE Jak rozmawiać z Panem Bogiem Jak wytrwać na modlitwie Jak modlić się w ciągu dnia Jak znaleźć czas na modlitwę pośród codziennych obowiązków Jak modlić się spontanicznie Jak przezwyciężyć oschłość podczas modlitwy Jak modlić się za wspólnotę Kościoła Jak wielbić Boga Jak przezwyciężyć zniechęcenie do modlitwy Jaką postawę przyjąć podczas modlitwy PUKANIE DO BOŻEGO SERCA - O MEDYTACJI Jak praktykować modlitwę myślną Jak wybrać odpowiednią porę na medytację Jak postępować, gdy mamy trudności z przeprowadzeniem medytacji Jak ćwiczyć się w medytacji Jak dobrze przygotować się do rozmyślania Jak wybrać temat do rozmyślania Jak odsunąć zwątpienie w umiejętność prowadzenia medytacji W TEATRZE BOŻEGO PIĘKNA - O KONTEMPLACJI Jak rozważanie prawa Bożego wpływa na życie chrześcijanina Jak przygotować się do kontemplacji Jak przejść przez oczyszczenie ducha Jak kontemplować Boga MODLITWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH Jak modlić się podczas trudności Jak wyprosić potrzebną łaskę Jak prosić o wybaczenie Jak modlić się za ludzi w potrzebie Jak wynagradzać Bogu za obrazę wyrządzoną przez innych Jak zjednać sobie Boże miłosierdzie Jak modlić się w chwilach próby Jak prosić o pomoc Anioła Stróża Jak nie ustawać w natarczywej modlitwie Jak prosić Boga o miłość Jak naśladować modlitwę świętych

Komentarze od Disqus