Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Ebook jako prezent

Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.

Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł. Jeżeli i Ty zastanawiasz się nad kupnem lektury na prezent, przemyśl zastąpienie go nowocześniejszym wydaniem - e-bookiem. Elektroniczna książka, przeznaczona do prezentacji na specjalnych urządzeniach – czytnikach, to rewolucja w świecie czytelnictwa. Pomimo że papierowe książki w dalszym ciągu mają swoich zwolenników, to jednak przyszłość należy do e-booków. Dlaczego? Ponieważ są tańsze, nie zabierają miejsca, można je zakupić bez wychodzenia do księgarni, a wysyłka zajmuje tylko chwilę – pobiera się je ze strony lub przychodzą na maila. Aby czytać e-booki, potrzebne jest urządzenie – czytnik. Wyglądem przypomina tablet, ale jest przeznaczone do wyświetlania elektronicznych wersji książek, posiadając odpowiednio dostosowaną jasność wyświetlacza oraz dodatkowe opcje, jak zakładki. E-booki, to również olbrzymia kolekcja darmowych książek, pobierane z wielu miejsc w sieci, pełniących rolę internetowej biblioteki. Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj tytuły jakich szukacie. Miłej lektury zatem!


Komentarze od Disqus